Doğal Süreç

Üretim sürecinde tamamen doğal yöntemler kullanarak, yapay bileşenleri süreçten uzak tutmaya özen gösteriyoruz.

Çevre Dostu

Sürdürülebilirlik ilkin ilkemiz olarak yola çıktık, önceliğimiz her zaman biyologlar olarak önce çevreye fayda sağlamak olacaktır.

Organik Tohumlar

Dış etmenlerden arındırılmış, tamamen doğal yöntemler ile elde edilen ata ürünlerden yola çıkarak ürünlerimizi elde etmeye çalışıyoruz.

tamamen doğal ve sağlıklı bir hayat kalitesi için..

Hizmetlerimiz

MVC Organic bünyesinde uzun vadede sunmayı planladığımız geri dönüşüm, organik gübre, organik besin ve organik yem üretim işlemlerimizden sizlere bahsetmek istiyoruz.

250 adetHedef Bayi
200 kg/günGeri Dönüşüm
150 kg/günÜretim Hacmi
25 saat/günDeneyim Süreci
ŞİRKET AMACI

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz.

Organik ürünlerin dile getirilmesi, cümle içerisinde kullanılması oldukça basittir. Ancak gerçek anlamda bi doğal geri dönüşüm sürecini işletmek, çevreye zarar vermeden ve sürdürülebilir bir iş akış planı oluşturmak oldukça güç bir süreçtir. 

İki Biyolog olarak bu sürecin pratik ve uygulama bölümlerine haiz bir birikimle, sürekli gelişen literatür verilerini bünyemize katarak ve konu uzmnlarından destek alarak yöntem ve metodoloji süreçlerini güncel tutmaya gayret ediyor; optimize edilmiş bir iş akış planı için gece gündüz çalışıyoruz.

Sağlıklı Ürünler

Kimyasal bir uygulama barındırmayan uygulama yöntemlerimizle, doğaya, özümüze geri dönmeye ve yaşam kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz.

Hızlı Teslimat

Sürekli aktif stok barındırarak sizleri mağdur etmeden, uygun maliyetlerin yanı sıra, ihtiyaç anında hızlı ve uygun teslimat süresi sunuyoruz.

Yaşam Dolu

Tüketici değil, geri dönüşümcü bir yapıyla tesisimizi kapalı devre bir yaşam ünitesine çevirmeyi hedefliyor ve doğal yaşama dönüşü hedefliyoruz.

Bizimle çalışmak ister misin?

Doğa sever ve çevre dostu bir karakter ahlakın varsa, gelişime açık ve konu üzerine bilgi birikimlerimizi paylaşmamız gerektiğini düşünüyorsan bizlere ulaşmalısın. 

MVC Organic olarak başta doğa bilimciler olmak üzere, tüm doğal hayat ve yaşamı seven kişilere kapımız açıktır!

      Cart