Mağaza

YENİ ÜRÜN
Yumurta Civciv Yemi

%18 Ham Protein & 2.800 Kcal

Yumurta civcivleri için uygun bir yem programı, sağlıklı büyüme, gelişme ve gelecekte yumurta üretimi için gerekli olan besin maddelerini sağlamalıdır.

Besin maddeleri ve değerleri, yumurta civcivlerinin yaşına, ırkına, yerel yetiştirme şartlarına ve hedeflenen verimlilik seviyesine bağlı olarak değişebilir. Veteriner hekimler, besleme uzmanları ve yem üreticileri, yumurta civcivleri için özelleştirilmiş yem programı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, yerel yönergeleri ve standartları takip etmek de önemlidir.

Şu anda %18 Ham Protein ve 2.800 K.cal/kg içerikli Yumurta Civciv yemlerimiz üretim sürecindedir.

Ar-Ge çalışmalarımız sürekli yürütülmektedir. Dilediğiniz farklı rasyon ve reçete üretim talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

110,00 14.000,00 Seçenekler

Yumurta Civciv Yemi - %18 Ham Protein
Yumurta Civciv Yemi - %18 Ham Protein
Hızlı Erişim
Optimize Ürün
Doğal Üretim
Kanatlı Yemleri
YENİ ÜRÜN
Sığır Süt Yemi

%17 HP ve %19 HP & 2.700 Kcal

Sığır süt yemi içeriği, hayvanların yaşına, ırkına, süt verimine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Besleme programınızı belirlerken veteriner hekiminiz veya bir besleme uzmanından bireysel ihtiyaçlarınıza uygun öneriler almanız önemlidir. Sığır sütü üretimi için kullanılan yemlerin içerdikleri besin maddeleri, süt verimini ve sağlıklı bir süt hayvanı popülasyonunu desteklemek amacıyla dikkatlice dengelenmelidir.

Sığır sütü yemlerinin içerdikleri besin maddeleri ve miktarları, hayvanın yaşına, süt verimine, ırkına, mevsime ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, yerel veteriner hekimler veya tarım uzmanları, süt üretimi için özelleştirilmiş yem programı oluşturmanızda size yardımcı olabilir.

Şu anda %17 Ham Protein ve %19 Ham Protein içerikli Sığır Süt yemlerimiz üretim sürecindedir.

Ar-Ge çalışmalarımız sürekli yürütülmektedir. Dilediğiniz farklı rasyon ve reçete üretim talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

245,00 10.200,00 Seçenekler

Sığır Süt Yemi - %17 Ham Protein
Sığır Süt Yemi - %17 Ham Protein
Yem Ürünlerimiz

%100 Müşteri Memnuniyeti

Herhangi bir ürün satın alım işlemi sonrasında aksilik yaşamanız halinde, bizlere ulaşarak hangi noktada sıkıntı yaşadığınızın belirlenmesi ve sorununuzun giderilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Toptan Hammadde
    Cart