Shop

NEW PRODUCT
Yumurta Civciv Yemi

%18 Ham Protein & 2.800 Kcal

Yumurta civcivleri için uygun bir yem programı, sağlıklı büyüme, gelişme ve gelecekte yumurta üretimi için gerekli olan besin maddelerini sağlamalıdır.

Besin maddeleri ve değerleri, yumurta civcivlerinin yaşına, ırkına, yerel yetiştirme şartlarına ve hedeflenen verimlilik seviyesine bağlı olarak değişebilir. Veteriner hekimler, besleme uzmanları ve yem üreticileri, yumurta civcivleri için özelleştirilmiş yem programı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, yerel yönergeleri ve standartları takip etmek de önemlidir.

Şu anda %18 Ham Protein and 2.800 K.cal/kg içerikli Yumurta Civciv yemlerimiz üretim sürecindedir.

Ar-Ge çalışmalarımız sürekli yürütülmektedir. Dilediğiniz farklı rasyon ve reçete üretim talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

110,00 14.000,00 Select options

Yumurta Civciv Yemi - %18 Ham Protein
Yumurta Civciv Yemi - %18 Ham Protein
Swift Access
Optimized Products
Natural Production
Kanatlı Yemleri
NEW PRODUCT
Sığır Süt Yemi

%17 HP ve %19 HP & 2.700 Kcal

Sığır süt yemi içeriği, hayvanların yaşına, ırkına, süt verimine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Besleme programınızı belirlerken veteriner hekiminiz veya bir besleme uzmanından bireysel ihtiyaçlarınıza uygun öneriler almanız önemlidir. Sığır sütü üretimi için kullanılan yemlerin içerdikleri besin maddeleri, süt verimini ve sağlıklı bir süt hayvanı popülasyonunu desteklemek amacıyla dikkatlice dengelenmelidir.

Sığır sütü yemlerinin içerdikleri besin maddeleri ve miktarları, hayvanın yaşına, süt verimine, ırkına, mevsime ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, yerel veteriner hekimler veya tarım uzmanları, süt üretimi için özelleştirilmiş yem programı oluşturmanızda size yardımcı olabilir.

Şu anda %17 Ham Protein and %19 Ham Protein içerikli Sığır Süt yemlerimiz üretim sürecindedir.

Ar-Ge çalışmalarımız sürekli yürütülmektedir. Dilediğiniz farklı rasyon ve reçete üretim talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

50,00 8.775,00 Select options

Sığır Süt Yemi - %17 Ham Protein
Sığır Süt Yemi - %17 Ham Protein
Yem Ürünlerimiz

100% Customer Satisfaction

If you experience any setbacks after purchasing a product, we are working hard to determine where you are having trouble by contacting us and to resolve your problem.

Toptan Hammadde
    tr_TRTürkçe
    Cart